Pomysł na aranżację eksluzywnego salonu z kominkiem

Nazwa projektu

Aranżacja luksusowego wnętrza domu w stylu nowoczesnym

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowaliśmy luksusowy dom w stylu nowoczesnym, aby zaspokoić wymagania właścicielki. Wnętrze utrzymane jest w szarościach, które charakteryzują współczesne wnętrza. Meble i dodatki zostały dobrane w taki sposób, aby wyeksponować kominek, który stanowi centralny element salonu. Telewizor został zamontowany w czarnej ramie, aby nie stanowił dominującego elementu wnętrza.

Jako architekt cieszę się, że mogłem uczestniczyć w realizacji tego projektu. Stworzyliśmy przestrzeń, która łączy w sobie wygodę i luksus. Wszystkie elementy wnętrza zostały dobrane z rozwagą i wyczuciem. Użyte materiały są wysokiej jakości i trwałe, a zastosowane techniki projektowania gwarantują, że wnętrze będzie wyglądać pięknie przez długi czas.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, zapraszam Cię do zapoznania się z naszą aranżacją luksusowego wnętrza w stylu nowoczesnym. Wykorzystaliśmy ekskluzywne meble i nowoczesne dodatki aby stworzyć przytulne i wygodne wnętrze.

Pozostałe zdjęcia: Luksusowe wnętrza w nowoczesnym wydaniu Pomysł na aranżację eksluzywnego salonu z kominkiem Pomysł na szklane schody w luksusowym wnętrzu Aranżacja antresoli w nowoczesnym stylu Pomysł na nowoczesną sypialnię z wanną Pomysł na luksusową garderobę na poddaszu Luksusowy wiatrołap z lustrzaną szafą Aranżacja luksusowej łazienki z panelami dekoracyjnymi

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty