Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje swoim gościom wyjątkowe wnętrza, które zapewniają komfort i luksus. Nasz projekt obejmuje aranżację pokoi w hotelu, która została zaprojektowana z myślą o odwiedzających. Przedstawiamy sypialnię dwuosobową w hotelowym apartamencie. Eleganckie i nowoczesne wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie gości. Wszystkie meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a wystrój wnętrz został zaprojektowany w sposób, który zapewni odwiedzającym poczucie luksusu.

Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie gości. Łóżko jest wygodne, a jego wykonanie zapewnia wyjątkowy komfort. Dodatkowo, do dyspozycji gości są stoliki nocne, szafki i lampy, które zapewniają dodatkowe udogodnienia.

Nasz projekt obejmuje również dekoracje wnętrz, które nadają pomieszczeniu luksusowy wygląd. Wszystkie elementy dekoracyjne są starannie dobrane, aby pasowały do stylu wnętrza. Wszystkie meble i dekoracje są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia wyjątkowy komfort i luksus.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty