Projekt sypialni z grafiką na ścianie

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego projektu mieszkania, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasz projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu jest wyjątkowy i zapewnia wygodne mieszkanie w centrum miasta.

Projekt został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. W przestronnym salonie znajduje się wygodna kanapa, stół jadalny i duży telewizor. Sypialnia została wyposażona w łóżko, szafę i grafikę na ścianie, która nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter.

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to idealne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego mieszkania w centrum miasta. Wyposażenie i wystrój pomieszczeń są starannie przemyślane, aby zapewnić mieszkańcom komfort i wygodę. Projekt mieszkania, mieszkanie dwupokojowe i sypialnia z grafiką na ścianie to tylko niektóre z elementów naszego projektu, które z pewnością zachwycą każdego, kto zdecyduje się go wykorzystać.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty