Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

W projekcie aranżacji wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania, architekt zaproponował ciekawe rozwiązanie sufitu podwieszanego. Część sufitu nad kuchnią jest niżej obniżona ukrywając instalacje klimatyzacji. Jednocześnie w strefie między sufitowej zastosowano oświetlenie ledowe o barwie białej ciepłej, co dodaje pomieszczeniu przytulności i komfortu. Niewielka, kompaktowa kuchnia zawiera w sobie wszelkie konieczne urządzenia, jednocześnie nie dominuje we wnętrzu.

Na zdjęciu widać, że architekt wykorzystał podświetlenie światłem led jako główny element dekoracyjny sufitu. Wykorzystanie tego typu oświetlenia pozwoliło na stworzenie przytulnego i ciepłego wnętrza, które jest idealne do relaksu i odpoczynku.

Projekt aranżacji wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania jest doskonałym przykładem na to, jak wykorzystać najnowsze technologie w aranżacji wnętrz. Wykorzystanie podświetlenia ledowego w połączeniu z kompaktową kuchnią, tworzy idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty