Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie to doskonały przykład jak wykorzystać wąskie korytarze wejściowe. Inwestor Browaru Lubicz zażyczył sobie zastosowania ciemnej podłogi Wenge również w strefie wejścia. W takiej przestrzeni architekt musiał działać ze szczególnym wyczuciem proporcji i przestrzeni aby stworzyć atrakcyjną przestrzeń wejścia.

Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu został zrealizowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i technik. Oświetlenie, kolorystyka i materiały wykończeniowe sprawiają, że przestrzeń syskuje na atrakcyjności i staje się wizytówką wnętrza. Zastosowane techniki i materiały pozwalają na stworzenie nowoczesnego, ekskluzywnego wnętrza.

Projekt nowoczesnego mieszkania w Krakowie to doskonały przykład jak wykorzystać wąskie korytarze wejściowe do stworzenia przestrzeni, która jest zarówno funkcjonalna jak i estetyczna. Nowoczesne materiały i techniki pozwalają na stworzenie wnętrza, które jest zarówno ekskluzywne jak i przytulne.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty