Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który łączy w sobie funkcjonalność i komfort. W sklepie zastosowano klasyczny podział sufitu i podłogi na kwadraty, co sprawia wrażenie uporządkowanej przestrzeni. Ściany wykończono w jasno szaro beżowej kolorystyce, za wyjątkiem ściany z witrynami okiennymi, gdzie zastosowano kolor intensywnie czerwony jak logo firmy Romet. Innowacyjne wykończenie ścian i sufitu połączone z asortymentem sklepu tworzą spójny i nowoczesny charakter wnętrza.

W projekcie zastosowano nowoczesne materiały wykończeniowe takie jak lakierowane panele ścienne, które nadają wnętrzu elegancki wygląd. Ściany ozdobiono również dekoracyjnymi tapetami w kolorze czerwonym, które nadają wnętrzu odpowiednią atmosferę. Dodatkowo, w sklepie zastosowano oświetlenie LED, które nadaje wnętrzu przytulny i przyjazny charakter.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który łączy w sobie funkcjonalność, komfort i estetykę. Projekt został zrealizowany zgodnie z wytycznymi klienta i został z powodzeniem zakończony. Sklep został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wysoką jakość i nowoczesny wygląd.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty