Łazienka w stylu glamour z wanną połączona z sypialnią

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem oryginalnych mebli

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Marzeniem klientów była sypialnia połączona razem z łazienką w stylistyce glamour, ale z nowoczesnymi akcentami. Wolnostojąca wanna zaprasza do relaksu.

Pozostałe zdjęcia: Oryginalne nowoczesne wyposażenie wnętrz mieszkalnych Nowoczesna lampa wisząca w kuchni domu jednorodzinnego Nowoczesne schody ze szklaną balustradą Pomysł na nowoczesne oświetlenie klatki schodowej Pomysł na lampy w korytarzu z ciekawym wykończeniem ścian Łazienka w stylu glamour z wanną połączona z sypialnią Prosta łazienka w stylu glamour Łazienka z wanną w stylu glamour Sypialnia w stylu glamour Grafika na ścianie w łazience Pomysła na wykończenie ścian w WC, ciekawa grafika na ścianie Oryginalny obraz w niewielkiej łazience Łazienka z grafiką na ścianie Gabinet z fototapetą na ścianie PINK FLOYD The Wall Pomysł na fototapetę na ścianie w gabinecie Pink Floyd The Wall Pomysł na aranżację gabinetu z wykorzystaniem fototapety na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty