Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnętrz hoteli

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to luksusowy obiekt, który oferuje gościom wyjątkowe projekty wnętrz pokoi. Na zdjęciu prezentujemy jasną sypialnię w apartamencie, która została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Przestronne, jasne i wygodne wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić gościom najwyższy komfort.

Głównym elementem sypialni jest łóżko z wygodnym materacem, które zapewnia gościom wygodny sen. Przy łóżku znajduje się szafka nocna, która doskonale współgra z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Dodatkowo, sypialnia została wyposażona w duży, wygodny fotel, który może służyć jako miejsce do odpoczynku.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje swoim gościom wyjątkowe projekty wnętrz pokoi. Nasz architekt wnętrz stworzył jasną sypialnię w apartamencie, która została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Łóżko z wygodnym materacem, szafka nocna oraz wygodny fotel to tylko niektóre z elementów, które zapewniają gościom komfort i wygodę.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty