Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem

Nazwa projektu

Projekt wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia przytulnego i funkcjonalnego wnętrza mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. W salonie został zamontowany wiszący telewizor, który wprowadza wyjątkowy klimat do wnętrza. Dodatkowo, została wykorzystana przestrzeń ściany, aby stworzyć miejsce do wypoczynku dla min 5 osób. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które poszukują wnętrza, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne.

W projekcie zostały wykorzystane najlepsze materiały, które są wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Meble są wygodne i wytrzymałe, a ich kolorystyka idealnie współgra z kolorem ścian. Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby każdy mógł czuć się swobodnie i komfortowo.

Jeśli szukasz wyjątkowego projektu wnętrz mieszkania na wynajem w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Funkcjonalne, estetyczne i przytulne wnętrze, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem.

Pozostałe zdjęcia: Zabudowa mebli w aneksie kuchennym połączonym z jadalnią Salon z jadalnią i aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Połączenie sofy ze stołem jadalnianym w mieszkaniu Aneks kuchenny w mieszkaniu na wynajem w Krakowie Ustawienie sofy w salonie połączonym z jadalnią Jadalnia w mieszkaniu z otwartym salonem Ściana z telewizorem wiszącym w otwartym salonie Salon z wiszącym telewizorem w mieszkaniu na wynajem Toaletka w sypialni dwuosobowej Projekt wnętrz sypialni dwuosobowej w mieszkaniu na wynajem Sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu na wynajem Ściana tapicerowana za łóżkiem w sypialni dwuosobowej Sypialnia w standardzie pokoju hotelowego dwuosobowego Ściana z telewizorem wiszącym w sypialni dwuosobowej Projekt toaletki z dużym lustrem Nowoczesna łazienka z ciekawym oświetleniem Nowoczesna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Ekskluzywna łazienka o wysokim standardzie wykończenia Luksusowa łazienka w mieszkaniu na wynajem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty