Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu mieszkania dwupokojowego, to zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem na krakowskim Kazimierzu. Jest to nowoczesny i przestronny projekt, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane, aby stworzyć idealne miejsce do życia.

Jednym z najbardziej interesujących elementów projektu jest nowoczesna sypialnia z ciekawym zagłówkiem. Została ona zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i wygodzie. W sypialni znajduje się duża szafa z lustrem, wygodne łóżko, stolik nocny i ciekawy zagłówek. Wszystkie te elementy zostały starannie dobrane, aby stworzyć idealne miejsce do relaksu.

Jeśli szukasz inspiracji do swojego projektu mieszkania dwupokojowego, to projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu jest idealnym miejscem do zaczerpnięcia inspiracji. Jest to nowoczesny i przestronny projekt, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty