Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie to przykład wyjątkowo udanego połączenia tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Aranżacja wnętrza holu wejściowego w kamienicy to przykład wykorzystania przestrzeni w sposób funkcjonalny i estetyczny. Ciekawym rozwiązaniem jest zlicowanie drzwi ze ścianą, co pozwala na zachowanie ciągłości wystroju wnętrza. Dodatkowo, bardzo ważne jest wykorzystanie naturalnego światła, dzięki czemu pomieszczenie jest przytulne i przyjazne.

Wykorzystane materiały są wytrzymałe i trwałe, a ich wybór jest dostosowany do stylu wnętrza. Drewniane elementy w połączeniu z kamieniem tworzą ciepłą atmosferę, która jest idealnym tłem dla nowoczesnych mebli. W holu znajduje się również wygodna szafa, która jest zarówno praktycznym, jak i estetycznym rozwiązaniem.

Podsumowując, projekt mieszkania na ul.Stradomskiej w Krakowie to przykład wspaniałej przestrzeni, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Aranżacja wnętrza holu wejściowego w kamienicy to doskonały przykład wykorzystania przestrzeni, dzięki czemu wnętrze jest przytulne i stylowe.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz salonu z kominkiem salon połączony z jadalnią Pomysł na czarno - biały aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Projekt strefy wejścia w mieszkaniu projekt aranżacji wnętrz korytarza Projekt garderoby jako zabudowa meblowa wykończona lustrem Aranżacja wnętrza holu wejściowego w mieszkaniu w kamienicy Projekt eksluzywnej małej łazienki z prysznicem kolor szary w łazience Pomysł na dekorację ściany z płytek gresowych w pokoju Pomysł na aranżację pokoju z biurkiem pod oknem Aranżacja wnętrz otwartej sypialni z dużym łóżkiem Projekt aranżacji wnętrz sypialni z małą łazienką z prysznicem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty