Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Wnętrza przestrzeni wspólnych

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to czterogwiazdkowy obiekt, który został zaprojektowany z myślą o gościach, którzy cenią sobie komfort i luksus. Ten wyjątkowy hotel oferuje wyjątkowe wnętrza przestrzeni wspólnych, które są idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku. Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym pokazuje wyjątkowy design i wystrój wnętrz. Przytulne i przyjazne wnętrza są wyposażone w nowoczesne meble i sprzęt, który jest idealny do relaksu i spotkań biznesowych. Goście mogą cieszyć się wygodą i luksusem, jakie oferuje hotel.

Projekt Hotelu Młyn Jacka został zaprojektowany z myślą o gościach, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza. Wystrój wnętrz jest niezwykle stylowy, a zastosowane materiały są wysokiej jakości. Wszystkie meble i sprzęty są nowoczesne i wygodne, a także łatwe w utrzymaniu. Goście mogą cieszyć się relaksem i luksusem, które oferuje hotel.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zrealizować podobny projekt, Hotel Młyn Jacka k/Wadowic jest idealnym miejscem. Wyjątkowe wnętrza przestrzeni wspólnych są pięknie zaprojektowane i wyposażone w nowoczesne meble i sprzęt. Goście mogą cieszyć się wygodą i luksusem, jakie oferuje hotel.

Pozostałe zdjęcia: Zdjęcie recepcji w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie lobby baru oraz recepcji w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie baru w strefie holu wejściowego w hotelu czterogwiazdkowym Detal wykończenia lady baru i recepcji w hotelu Zdjęcie sufitu drewnianego w recepcji w Hotelu Młyn Jacka Konstrukcja nośna stalowa sufitu w hotelu Dekoracje w holu głównym w Hotelu Młyn Jacka Zdjęcie klatki schodowej w hotelu czterogwiazdkowym Zdjęcie balustrady w hotelowej klatce schodowej Zdjęcie hotelowego korytarza w Hotelu Młyn Jacka Hotelowe foyer z dekoracyjnym sufitem i częścią wypoczynkową Dekoracje w hotelowym foyer i korytarzu Niewielka hotelowa sala konferencyjna Hotelowa restauracja zaprojektowana w piwnicy budynku Dekoracyjna ściana betonowa w hotelowej restuaracji Kamienne słupy w hotelowej restuaracji w piwnicy budynku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty