Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz projektu mieszkania dwupokojowego, który pozwoli Ci zrealizować swoje marzenia o wymarzonym domu - nasz projekt mieszkania na krakowskim Kazimierzu jest idealnym rozwiązaniem! Aneks kuchenny z wysoką zabudową meblową jest połączony z garderobą w holu za pomocą podświetlonych półek otwartych. Dodatkowo, wnęka w suficie obniżonym podkreśla zabudowę, dzięki czemu wnętrze jest jeszcze bardziej funkcjonalne. Nasz projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność i piękne wnętrza.

Nasz zespół architektów zaprojektował aneks kuchenny z wysoką zabudową meblową, który jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt AGD i umeblowanie, które zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Dodatkowo, wnęka w suficie obniżonym pozwala na wykorzystanie przestrzeni w sposób optymalny i zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania. Aneks kuchenny z wysoką zabudową meblową to doskonały sposób na stworzenie pięknego i funkcjonalnego wnętrza.

Nasz zespół architektów zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę, dzięki czemu każdy projekt jest wykonany zgodnie z Twoimi wymaganiami. Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to doskonały sposób na stworzenie wymarzonego domu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zrealizować swoje marzenia o pięknym i funkcjonalnym wnętrzu!

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty