Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowana sypialnia dla mężczyzny to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego wyglądu. Obok łóżka znajduje się niewielki blat, który może służyć jako toaletka lub miejsce do pracy. Zagłówek łóżka wykończony jest podświetleniem LED, a blat oraz regał na książki wykonano z płyty MDF lakierowanej w kolorze RAL 7042. Do wykończenia mebli wykorzystano płytę meblową drewnopodobną firmy Kronospan w kolorze K020 PW Fireside Select Walnut.

W sypialni zastosowano wiele funkcjonalnych rozwiązań, które zapewniają komfort i wygodę. Zagłówek łóżka wykończony jest podświetleniem LED, a niewielki blat może służyć jako toaletka lub miejsce do pracy. Dodatkowo, blat oraz regał na książki wykonano z płyty MDF lakierowanej w kolorze RAL 7042.

Oprócz funkcjonalności, wnętrze mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny zostało wykończone z dbałością o szczegóły. Płyta meblowa drewnopodobna firmy Kronospan w kolorze K020 PW Fireside Select Walnut nadaje wnętrzu nowoczesny i elegancki wygląd. Wszystkie elementy zostały starannie dobrane i zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i komfort użytkowania.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja sypialni dla mężczyzny w stylu klasycznej elegancji Sypialnia z ekskluzywną tapetą na ścianie Realizacja funkcjonalnej i nowoczesnej sypialni Realizacja mieszkania inwestycyjnego dla mężczyzny Realizacja nowoczesnego przedpokoju z szafą wnękową i siedziskiem tapicerowanym Podświetlany sufit w łazience Okrągłe podświetlane lustro nad umywalką w łazience Podświetlany sufit w łazience  Wykończenie ścian w nowoczesnej łazience Realizacja szafki nad stelażem na miskę ustępową Realizacja inwestycyjnego mieszkania z salonem z aneksem kuchennym Realizacja wnętrz mieszkania inwestycyjnego z aneksem kuchennym Kuchnia w kolorze szarym z drewnianymi akcentami Aneks kuchenny z półwyspem o funkcji stołu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty