Pomysł na nowoczesną sypialnię z wanną

Nazwa projektu

Aranżacja luksusowego wnętrza domu w stylu nowoczesnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia luksusowego wnętrza w stylu nowoczesnym, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym można odpocząć i zrelaksować się. Z tego powodu powstała sypialnia z wanną, która jest nie tylko ekstrawaganckim rozwiązaniem, ale również wyjątkowym miejscem do odpoczynku.

Wnętrze sypialni zostało wykończone z dbałością o detale. Szyku dodają nowoczesne lampy, pikowany szezlong, a także obraz w ozdobnej ramie. Dodatkowo sypialnia posiada niezależną łazienkę oraz przestronną garderobę. Ten kompleks sypialniano?łazienkowy znajduje się na poddaszu, dzięki czemu stanowi wyjątkową przestrzeń.

Jeśli chcesz stworzyć luksusowe wnętrze w stylu nowoczesnym i szukasz inspiracji, to nasz projekt aranżacji luksusowego wnętrza domu w stylu nowoczesnym jest idealnym rozwiązaniem. Zainspiruj się naszym pomysłem na nowoczesną sypialnię z wanną, aby stworzyć wyjątkowe miejsce do odpoczynku.

Pozostałe zdjęcia: Luksusowe wnętrza w nowoczesnym wydaniu Pomysł na aranżację eksluzywnego salonu z kominkiem Pomysł na szklane schody w luksusowym wnętrzu Aranżacja antresoli w nowoczesnym stylu Pomysł na nowoczesną sypialnię z wanną Pomysł na luksusową garderobę na poddaszu Luksusowy wiatrołap z lustrzaną szafą Aranżacja luksusowej łazienki z panelami dekoracyjnymi

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty