Projekt korytarza w biurowcu

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli to idealne połączenie nowoczesnego stylu z klasycznymi akcentami. Przemyślana aranżacja kolorystyczna opiera się na czerni, bieli oraz szarościach, które tworzą harmonijną całość. Przestrzeń została starannie zaprojektowana, aby zapewnić wygodę i funkcjonalność. Nowoczesne oświetlenie podkreśla podłużny charakter pomieszczenia, które dzięki swojej przemyślanej formie i lokalizacji doskonale wtapia się w istniejącą przestrzeń tworząc z nią integralną całość. Projekt korytarza w biurowcu to doskonałe połączenie stylu, wygody i funkcjonalności.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty