Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej sypialni

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na luksusowe i komfortowe wykończenie wnętrza swojego mieszkania, to mamy dla Ciebie idealny projekt. Nasz projekt Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego designu. Przykładowo, w sypialni zastosowaliśmy szklane drzwi i ściany w kolorze szarym, a drzwi pokojowe dwustronnie malowane, od strony sypialni w kolorze szarym, a od strony salonu w kolorze białym. Wszystkie drzwi zostały wykonane na zamówienie, dzięki czemu koszt nie jest wygórowany.

Nasz projekt to połączenie nowoczesnych technologii i wyrafinowanego wykończenia. Dzięki zastosowaniu najnowszych materiałów, takich jak szkło i lakierowane powierzchnie, wnętrze mieszkania zostanie dopracowane w każdym szczególe. Dodatkowo, wybór kolorów i materiałów jest na tyle szeroki, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania to idealny projekt dla osób szukających nowoczesnego i funkcjonalnego rozwiązania. Wybierz nasz projekt i ciesz się luksusowym wnętrzem swojego mieszkania!

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty