Projekt kuchni ze skosem sufitowym

Nazwa projektu

Projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Zaprojektowanie wnętrza domu wymaga odpowiedniego połączenia estetyki z funkcjonalnością. Nasz projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard to doskonały przykład zastosowania tych założeń. W szczególności projekt kuchni ze skosem sufitowym wymagał od nas wyjątkowej precyzji. Zastosowaliśmy niższą zabudowę kuchenną i wyraźnie oddzieliliśmy górne szafki od skosu za pomocą światła LED. Czarno-biała kuchnia została wzbogacona o ladę barową z płyty meblowej oklejonej drewnem. Użycie tego naturalnego materiału sprawia, że mebel ten wybija się na tle pozostałych, pełniąc funkcję dominanty.

Nasz projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard to doskonały przykład wykorzystania najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Zastosowanie skosu sufitowego w kuchni wymagało od nas wyjątkowej precyzji. Rozwiązaniem problemu było zastosowanie niższej zabudowy kuchennej oraz wyraźne oddzieleni górnych szafek od skosu za pomocą światła LED. Użycie tego naturalnego materiału sprawia, że mebel ten wybija się na tle pozostałych, pełniąc funkcję dominanty.

Jeśli szukasz inspiracji do wykończenia wnętrza swojego domu, nasz projekt wnętrz domu wykonany na wysoki standard jest doskonałym wyborem. Wykorzystaliśmy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz, aby stworzyć kuchnię ze skosem sufitowym, która łączy w sobie funkcjonalność z estetyką. Zastosowaliśmy niższą zabudowę kuchenną i wyraźnie oddzieliliśmy górne szafki od skosu za pomocą światła LED. Czarno-biała kuchnia została wzbogacona o ladę barową z płyty meblowej oklejonej drewnem, co sprawia, że mocno wybija się na tle pozostałych mebli, pełniąc funkcję dominanty.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżacje pomieszczenia z wysoką ścianką kolankową Pomysł na połączenie kominka i i TV Projekt salonu z dekoracją z płytek szklanych Projekt otwartej klatki schodowej Projekt korytarza z ciemną ścianą Projekt kuchni ze skosem sufitowym Aranżacja kuchni w wysokiej zabudowie Projekt ekskluzywnej sypialni Aranżacja sypialni z telewizorem i biokominkiem Aranżacja pokoju nastolatki na poddaszu Projekt małego pokoju młodzieżowego na poddaszu Aranżacja łazienki w odcieniach szarości z akcentem drewnianym Pomysł na wnękę dekoracyjną w łazience Projekt toalety z ekspresyjną grafiką Projekt toalety z ekspresyjną fototapetą

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty