Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to czterogwiazdkowy hotel, który oferuje swoim gościom luksusowe wnętrza. W ramach naszego projektu wnętrz pokoi zaprojektowaliśmy schody stalowe w apartamencie. Schody te są wykonane z najwyższej jakości stali, która zapewnia trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo, schody są szlifowane, aby zapewnić gładką powierzchnię. Schody są również wyposażone w poręcz, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę.

Projektowanie wnętrz pokoi w hotelu Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowe doświadczenie. Nasz zespół składa się z architektów, którzy mają duże doświadczenie w projektowaniu wnętrz. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały, aby zapewnić optymalne wyniki. Nasze projekty są zawsze przyjazne dla środowiska i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic oferuje swoim gościom luksusowe wnętrza. Nasz zespół architektów zaprojektował schody stalowe w apartamencie, które są wykonane z najwyższej jakości stali i szlifowane, aby zapewnić gładką powierzchnię. Schody są również wyposażone w poręcz, co zapewnia bezpieczeństwo i wygodę. Projektowanie wnętrz pokoi w hotelu Młyn Jacka k/Wadowic to wyjątkowe doświadczenie. Wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały, aby zapewnić optymalne wyniki.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty