Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pomysłu na aranżację wnętrz mieszkania pod wynajem w Krakowie, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem to idealne połączenie wygody i nowoczesnego designu. Sypialnia została zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami hotelowymi. Prosta zabudowa meblowa wykonana z płyty meblowej lakierowanej na wysoki połysk, z kolorem dopasowanym do koloru ścian, stworzy komfortowy i wyrafinowany wystrój.

Jeśli szukasz nowoczesnego i wygodnego wystroju, który zachwyci Twoich gości, to nasz projekt jest idealny dla Ciebie. Łączy on w sobie elegancję z nowoczesnym designem, tworząc idealny kompromis.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w nim coś dla siebie.

Pozostałe zdjęcia: Salon z aneksem kuchennym w mieszkaniu na wynajem Mieszkanie w kolorze biało czarnym z drewnianymi akcentami Niewielki aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem Wejście do mieszkania z otwartym salonem i jadalnią  Wykończenie ścian wejścia do mieszkania Wykończenie ścian korytarza w mieszkaniu Wykończenie ścian nowoczesnej łazienki Aranżacja nowoczesnej łazienki w kolorach bieli i czerni Nowoczesna łazienka z prysznicem wnękowym Nowoczesna sypialnia w mieszkaniu pod wynajem Tapicerowane wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Tapicerowany zagłówek łóżka Nowoczesna sypialnia dwuosobowa w mieszkaniu pod wynajem Pokój w stylu hotelowym w mieszkaniu pod wynajem Wykończenie ściany za łóżkiem w sypialni Wykończenie ściany tynkiem strukturalnym o fakturze betonu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty