Pomysł na meble w lokalu handlowym

Nazwa projektu

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz handlowych i us³ugowych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to projekt, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Pomysł na meble w lokalu handlowym pozwala na wyeksponowanie rowerów i jednoczesne zapewnienie miejsca do przechowywania asortymentu. Ekspozytory na sprzęt rowerowy to idealne rozwiązanie dla sklepu rowerowego, który pragnie połączyć funkcjonalność z estetyką. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów, meble są trwałe, a jednocześnie nadają wnętrzu sklepu unikalny charakter.

W projekcie zastosowano wytrzymałe materiały, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Meble są wyposażone w regały, szafki i półki, które są idealne do przechowywania rowerów i akcesoriów. Dodatkowo, projekt zawiera nowoczesne oświetlenie, które nadaje wnętrzu sklepu rowerowego niepowtarzalny charakter.

Realizacja aranżacji wnętrz sklepu rowerowego w Krakowie to idealny projekt dla właścicieli sklepów rowerowych, którzy chcą połączyć funkcjonalność z estetyką. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i materiałów, meble są trwałe, a jednocześnie nadają wnętrzu sklepu unikalny charakter.

Pozostałe zdjęcia: Realizacja lady sprzedaży w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na ladę sprzedaży w sklepie Pomysł na wykończenie ścian oraz sufitu w sklepie ze sprzętem rowerowym Pomysł na wykończenie ścian w lokalu handowym Pomysł na remont sklepu ze sprzętem rowerowym. Pomysł na kolory ścian w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz lokalu handlowego pomysł na wykończenie ścian Pomysł na remont lokalu handlowego Pomysł na meble w lokalu handlowym Aranżacja wnętrz sklepu rowerowego firmy Romet w Krakowie Projekt aranżacji wnętrz nowoczesnego sklepu marki Romet

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty