Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny. Nasz nowoczesny pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie składa się z komfortowych, nowoczesnych mebli w spójnej kolorystyce. Prostota wnętrza sprawia, że jest ono luksusowe i komfortowe. Ciekawy pomysł na stolik kawowy nadaje wnętrzu nowoczesności. Stolik kawowy zaprojektowano w postaci dwóch osobnych segmentów w różnych kolorach - lakierowany na kolor RAL 9010 oraz fornirowany w kolorze wenge.

Nasz projekt został zaprojektowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę i luksus. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza, które będzie służyć przez wiele lat. Oprócz tego, dzięki wyjątkowemu designowi i wykończeniu, nasz projekt może stać się wizytówką Twojego mieszkania.

Zaprojektowaliśmy ekskluzywne mieszkanie w Krakowie, które łączy w sobie wygodę, luksus i nowoczesność. Nasz projekt zapewnia wyjątkowy design i wykończenie, dzięki czemu Twoje mieszkanie stanie się wizytówką. Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania wyjątkowego mieszkania, to nasz projekt jest dla Ciebie idealny.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty