Aranżacja korytarza w biurowcu

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie luksusowego wyglądu w swoim biurze, to nasz projekt luksusowego biura w czerni i bieli może być idealnym rozwiązaniem. Na zdjęciu prezentujemy aranżację korytarza w biurowcu, w którym zastosowaliśmy płyty z betonu architektonicznego. Dzięki swojej wyrazistej fakturze, beton mocno kontrastuje z resztą gładkich ścian, tworząc bardzo ciekawą grę materiałów. Dodatkowo, beton architektoniczny wprowadza do wnętrza nowoczesny i elegancki wygląd, który będzie cieszyć oko pracowników i gości.

W naszym projekcie luksusowego biura w czerni i bieli, zastosowaliśmy również meble w stylu skandynawskim, które idealnie współgrają z betonem architektonicznym. Meble skandynawskie są znane ze swojej prostoty i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale wpisują się w koncepcję luksusowego biura. Dodatkowo, meble w stylu skandynawskim są wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu, dzięki czemu będą służyć przez wiele lat.

Jeśli szukasz sposobu na stworzenie luksusowego wyglądu w swoim biurze, to nasz projekt luksusowego biura w czerni i bieli może być idealnym rozwiązaniem. Wykorzystując płyty z betonu architektonicznego oraz meble w stylu skandynawskim, możesz stworzyć nowoczesne i eleganckie wnętrze, które będzie cieszyć oko pracowników i gości.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty