Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania luksusowego wnętrza, to nasz projekt realizacji wnętrza luksusowego mieszkania w Krakowie jest dla Ciebie idealny. Wnętrze zostało zaprojektowane w taki sposób, by wszystkie elementy wyposażenia stworzyły wrażenie elegancji i luksusu. Brązy i beże idealnie pasują do skórzanych i tkaninowych dodatków, a pomysłowa lampa stojąca w salonie dodaje wnętrzu charakteru. W dobrze zaprojektowanym wnętrzu każdy element ma znaczenie, detal oświetlenia, detal dekoracyjny jak również widok siedząc na sofie.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda nasz projekt wnętrza luksusowego mieszkania w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi zdjęciami, które zostały wykonane w trakcie realizacji projektu. Przyjrzyj się uważnie naszemu projektowi, aby zobaczyć, jak wykorzystaliśmy oświetlenie, dekoracje i meble do stworzenia wyjątkowego wnętrza.

Jeśli chcesz stworzyć wyjątkowe wnętrze, które będzie odzwierciedlało Twoje osobiste preferencje i gust, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci w realizacji Twojego projektu wnętrza luksusowego mieszkania w Krakowie.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty