Projekt salonu z miejscem do pracy

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego wystroju. W strefie dziennej projektant przewidział miejsce do pracy, które wyposażone jest w półki otwarte jakby przedłużeniem okna. W salonie znajduje się także stół, który może służyć jako miejsce do pracy, jak i do spożywania posiłków. Ściany zostały wykończone w jasnych kolorach, aby podkreślić przestrzeń i jasność. Dodatkowo, zastosowano nowoczesne oświetlenie, które optycznie powiększa pomieszczenie. Projekt mieszkania na Kazimierzu to połączenie funkcjonalności i wygodnego wystroju, który zadowoli każdego.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty