Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią

Nazwa projektu

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania luksusowego mieszkania w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym wyborem. Wnętrze utrzymane jest w stonowanej kolorystyce beżowo czarnej, która zapewnia subtelny połysk faktur ścian i mebli, tworząc elegancki i luksusowy wystrój. Do tego połączyliśmy salon z otwartą kuchnią, tworząc przestrzeń idealną do relaksu i przyjmowania gości.

Nasz projekt jest wyjątkowy, ponieważ używamy wyłącznie najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najlepszą jakość i trwałość. Do tego wszystkiego dołączamy profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego wymarzonego wyglądu.

Realizacja wnętrz luksusowego mieszkania w Krakowie to wyjątkowy projekt, który połączył salon z otwartą kuchnią, tworząc przestrzeń idealną do relaksu i przyjmowania gości. Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, aby zapewnić najlepszą jakość i trwałość, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego wymarzonego wyglądu.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na zabudowę telewizora w luksusowym mieszkaniu Pomysł na ścianę z telewizorem Pomysł na sufit podwieszany Pomysł na oświetlenie salonu oraz pomysł na sufit podwieszany w salonie Pomysł na połączenie salonu z otwartą luksusową kuchnią Pomysł na niewielką kuchnie w luksusowym wnętrzu salonu Pomysł na oświetlenie w salonie pomysłowa lampa stojąca Pomysł na oryginalne oświetlenie salonu oświetlenie sciany z telewizorem Pomysł na domowe biuro w eleganckim mieszkaniu Aranżacja wnętrza luksusowej sypialni  pomysł na sufit podwieszany w sypialni Pomysł na dekorację ścienną w sypialni Pomysł na przedpokój wejściowy z szafą wnękową pomysł na szafe wnękową Pomysł na trudną łazienkę pomysł na niewielką łazienkę Pomysł na łazienkę wykończoną mozaiką pomysł na niewielką łazienkę

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty