Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. Naszym celem było stworzenie przestronnego, wygodnego i luksusowego wnętrza, które będzie służyć jako doskonałe miejsce do wypoczynku.

Taras jest jednym z najważniejszych elementów tego projektu. Przestrzeń tarasu została zaprojektowana tak, aby stała się idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku. Z tarasu rozciąga się zapierająca dech w piersiach panorama Krakowa, a dzięki zastosowaniu odpowiednich mebli ogrodowych można cieszyć się słonecznymi, letnimi dniami w pełni.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia podobnego projektu, to nasz apartament pokazowy dla krakowskiego dewelopera jest idealnym miejscem, aby zobaczyć, jak można połączyć luksusowy wystrój wnętrza z przestronnym tarasem i piękną panoramą Krakowa.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty