Projekt luksusowego biura

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnêtrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli to idealny wybór dla osób szukających nowoczesnego i przytulnego miejsca do pracy. Wnętrze jest zaaranżowane w kontrastowych kolorach czerni i bieli, co daje efekt elegancji i wyrafinowania. Biuro łączy w sobie przestrzeń przeznaczoną do pracy oraz miejsce mniej formalnych spotkań wyposażone w biokominek, komplet wypoczynkowy oraz nowoczesną lampę. Przestronne i jasne wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika. Kontrastowe kolory, wyrafinowane detale i funkcjonalność sprawiają, że biuro jest idealnym miejscem do pracy, spotkań biznesowych oraz relaksu.

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli to doskonały wybór dla osób ceniących sobie nowoczesność i wygodę. Wyposażenie wnętrza w najwyższej jakości meble, akcesoria i dodatki sprawia, że biuro jest idealnym miejscem do pracy, spotkań biznesowych oraz relaksu. Wszystkie elementy są starannie dobrane i wyselekcjonowane, aby stworzyć przytulne i komfortowe wnętrze.

Jeśli szukasz nowoczesnego i luksusowego biura, to projekt luksusowego biura w czerni i bieli jest idealnym wyborem. Przestronne i jasne wnętrze, wyrafinowane detale oraz funkcjonalność sprawiają, że biuro jest doskonałym miejscem do pracy i spotkań biznesowych.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty