Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience

Nazwa projektu

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz, przygotowałam projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie. Inwestor zwracał szczególną uwagę na funkcjonalność poszczegółnych części mieszkania. W związku z tym, postanowiłam wykorzystać każdy zakamarek we wnętrzu. W łazience zaprojektowałam nowoczesne meble, w tym funkcjonalną szafkę umywalkową z dwoma szufladami oraz wnęką. Układ mieszkania narzucony przez architekturę budynku daje możliwość wykorzystania każdego narożnika i wnęki. Obok zabudowy WC zastosowano półki schowane we wnęce. Odbicia lustrzane sprawiają wrażenie, że pomieszczenie i meble są większe niż w rzeczywistości.

Projekt aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie, w którym wykorzystano nowoczesne meble, funkcjonalne szafki umywalkowe oraz schowane wnęki, to idealne połączenie estetyki i funkcjonalności. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrza zostały dobrane w sposób, który zapewnia maksymalną wygodę i komfort użytkowania.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, to zapraszam do zapoznania się z moim projektem aranżacji luksusowego dużego mieszkania w Krakowie. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na wykorzystanie nowoczesnych mebli, funkcjonalnych szafek umywalkowych, a także schowanych wnęk, które wpłyną na estetykę i funkcjonalność Twojego wnętrza.

Pozostałe zdjęcia: Słoneczny salon z wiszącym telewizorem na ścianie Cegła ręcznie formowana we wnętrzu dużego mieszkania Przestronna kuchnia połączona z salonem i jadalnią  Aranżacja mebli kuchennych Słoneczna kuchnia w dużym mieszkaniu Pomysł na funkcjonalną kuchnię Pomysł na korytarz wejściowy do mieszkania Pomysł na ściany w wejściu Szafka na buty w korytarzu   Pomysł na hol wejściowy Pomysł na aranżację łazienki w jasnych kolorach Pomysł na nowoczesną jasną łazienkę Aranżacja łazienki z prysznicem w mieszkaniu Pomysł na nowoczesną łazienkę Pomysł na wykończenie wnęki prysznicowej za pomocą płytek drewnopodobnych Aranżacja łazienki z wanną Pomysł na fototapetę w łazience Pomysł na funkcjonalne i nowoczesne meble w łazience Pomysłowa zabudowa szafy w łazience Pralka ukryta w meblu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty