Projekt biura z wyrazistą tapetą

Nazwa projektu

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli

Kategoria

projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt wnętrz miałem zaszczyt zaprojektować luksusowe biuro w czerni i bieli. Zadaniem było stworzenie wyjątkowego wnętrza, które zachwyci kontrahentów. Do tego celu wykorzystałem wyrazistą tapetę, która wywołuje ogromne wrażenie. Tapeta w kontrastowych kolorach doskonale koresponduje z pozostałymi elementami aranżacji, tworząc spójną i elegancką całość. Luksusowe biuro w czerni i bieli to projekt, który wyróżnia się na tle innych.

Tapeta jest najważniejszym elementem aranżacji i to ona w głównej mierze decyduje o ostatecznym wyglądzie wnętrza. W tym projekcie wykorzystałem tapetę w kontrastowych kolorach, która wyróżnia się na tle pozostałych elementów. Tapeta jest nie tylko piękna, ale również wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Wyrazista tapeta to idealny wybór do luksusowych biur.

Projekt luksusowego biura w czerni i bieli jest doskonałym przykładem na to, jak wygląda wnętrze, które łączy w sobie luksus i funkcjonalność. Tapeta jest najważniejszym elementem aranżacji, który nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Jestem dumny z tego projektu i zachęcam do odwiedzenia strony, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć i szczegółów.

Pozostałe zdjęcia: Wystrój nowoczesnego gabinetu Projekt luksusowego biura Aranżacja wnętrza biurowego w czerni i bieli Projekt biura z wyrazistą tapetą Projekt korytarza w biurowcu Pomysł na ścianę dekoracyjną na korytarzu Projekt ściany dekoracyjnej na korytarzu Aranżacja korytarza w biurowcu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty