Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz miałem okazję zaprojektować aranżację wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym. Zadaniem było stworzenie wyjątkowego miejsca, które będzie wygodne, funkcjonalne i estetyczne. Z tego powodu, w sypialni została zaprojektowana ściana ekspozycyjna, pokryta białym kamieniem naturalnym, z miejscem na telewizor. Projekt aranżacji wnętrza poddasza został zrealizowany zgodnie z wytycznymi i oczekiwaniami klienta, a efekt końcowy został przedstawiony na zdjęciu aranżacji ściany z telewizorem w sypialni.

Jako architekt wnętrz staram się tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne projekty, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta. W projekcie aranżacji wnętrza poddasza wykorzystałem wyjątkowe materiały wykończeniowe, które nadają wnętrzu charakteru i niepowtarzalnego stylu. Materiały wykończeniowe zostały dobrane tak, aby współgrały z wystrojem wnętrza i tworzyły spójną całość.

Jako architekt wnętrz zawsze staram się tworzyć projekty, które są funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. W projekcie aranżacji wnętrza poddasza została zaprojektowana ściana ekspozycyjna, która doskonale sprawdzi się w sypialni. Ściana ta jest wyposażona w miejsce na telewizor, dzięki czemu można cieszyć się wygodnym oglądaniem filmów i seriali. Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni jest doskonałym przykładem na to, jak funkcjonalność i estetyka mogą iść ze sobą w parze.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty