Łazienka z grafiką na ścianie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz z wykorzystaniem oryginalnych mebli

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Słynny "Szał", nadrukowany na szkle, zestawiony z nowoczesnymi elementami wyposażenia łazienki tworzy ciekawą mariaż. Złote lampy podkreślają bursztynowe włosy modelki.

Pozostałe zdjęcia: Oryginalne nowoczesne wyposażenie wnętrz mieszkalnych Nowoczesna lampa wisząca w kuchni domu jednorodzinnego Nowoczesne schody ze szklaną balustradą Pomysł na nowoczesne oświetlenie klatki schodowej Pomysł na lampy w korytarzu z ciekawym wykończeniem ścian Łazienka w stylu glamour z wanną połączona z sypialnią Prosta łazienka w stylu glamour Łazienka z wanną w stylu glamour Sypialnia w stylu glamour Grafika na ścianie w łazience Pomysła na wykończenie ścian w WC, ciekawa grafika na ścianie Oryginalny obraz w niewielkiej łazience Łazienka z grafiką na ścianie Gabinet z fototapetą na ścianie PINK FLOYD The Wall Pomysł na fototapetę na ścianie w gabinecie Pink Floyd The Wall Pomysł na aranżację gabinetu z wykorzystaniem fototapety na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty