Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami

Nazwa projektu

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to projekt, który łączy w sobie nowoczesne wzornictwo z industrialnymi akcentami. W łazience została zastosowana kamienna płytka, a jej wykończenie dopełniają drewniane akcenty. Nad wykończoną kamienna płytką zabudową stelażu WC znalazła się otwarta, drewniana półka, która idealnie wpisuje się w nowoczesny wystrój. Nad półką znajduje się miejsce do przechowywania niezbędnych akcesoriów, które są ukryte za lustrzanymi frontami.

Łazienka została zaprojektowana w odcieniach bieli i szarości, z drewnianymi akcentami, które dodają jej industrialnego charakteru. Przestrzeń została zaaranżowana w taki sposób, aby wyeksponować nowoczesne wzornictwo i wykończenia. Łazienka została wyposażona w nowoczesne meble i akcesoria, które idealnie pasują do jej industrialnego wystroju.

Nowoczesne wnętrza domu z industrialnymi akcentami to idealny projekt dla osób, które lubią nowoczesne wzornictwo i chcą stworzyć wyjątkowe wnętrze. Projekt ten jest doskonałym przykładem połączenia nowoczesnych i industrialnych elementów, które tworzą stylową i przytulną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna kuchnia z ceglanym akcentem Nowoczesna kuchnia z cegłą na ścianach Cegła ręcznie formowana we wnętrzu kuchni Jadalnia w industrialnym stylu Strefa dzienna w stylu loft Panele dekoracyjne na ścianie Industrialna klatka schodowa w domu jednorodzinnym Oświetlenie dekoracyjne klatki schodowej Dębowe schody w domu jednorodzinnym Klatka schodowa z ceglanym akcentem Podświetlenie ceglanej ściany na klatce schodowej Oświetlenie nastrojowe led w profilu z osłonką mleczną Nowoczesna łazienka z drewnianymi akcentami Nowoczesna łazienka z wanną Łazienka z wanną w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w odcieniach szarości Nowoczesna sypialnia w domu jednorodzinnym Sypialnia z drewnem w odcieniach szarości Wiszący regał w nowoczesnej sypialni Nowoczesny korytarz w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy w domu jednorodzinnym Nowoczesny hol wejściowy z drewnianymi lamelami

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty