Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to miejsce, w którym możesz zrealizować swoje wymarzone projekty wnętrz pokoi. Jako architekt, zaprojektowałem wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie, aby stworzyć elegancki i nowoczesny wygląd. Wykorzystałem stylowe tapety i modne dekoracje, aby uzyskać efekt, który zachwyci gości. Wszystkie materiały użyte do wykończenia ściany są wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu będą służyć przez długi czas.

Ściana przy schodach została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie gości. Wykorzystałem jasne kolory, aby stworzyć przytulną atmosferę, a także oszczędne oświetlenie, aby zapewnić gościom intymność. Dodatkowo, do wykończenia ściany użyłem naturalnych materiałów, takich jak drewno i kamień, aby stworzyć ciepły i przytulny wygląd.

Projekt wykończenia ściany przy schodach w hotelowym apartamencie to idealny sposób na stworzenie eleganckiego i nowoczesnego wyglądu. Wykorzystując stylowe tapety, modne dekoracje, jasne kolory i oszczędne oświetlenie, zapewniając przy tym wygodę i komfort gości, stworzyłem projekt, który zachwyci gości.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty