Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie

Nazwa projektu

Projekt nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz nowoczesnego ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, to nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Nasze mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie i zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Wnętrze zostało wykończone w jasnych kolorach i wyposażone w najwyższej jakości meble i dodatki. Wszystko połączone jest w jedną, spójną i elegancką całość. Mieszkanie znajduje się na terenie inwestycji Browar Lubicz w Krakowie i było realizowane jako mieszkanie pokazowe dla całej inwestycji.

Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w Krakowie, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Wnętrze zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, z dbałością o każdy szczegół. Wszystkie meble i dodatki dobrano w taki sposób, aby podkreślić luksusowy charakter mieszkania. Przestrzeń jest jasna i przytulna, a wybór materiałów wykończeniowych i dodatków pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza.

Jeśli szukasz ekskluzywnego mieszkania w Krakowie, nasz projekt jest idealnym rozwiązaniem. Nowoczesne wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Wybór materiałów wykończeniowych i dodatków pozwala na stworzenie wyjątkowego wnętrza. Mieszkanie zlokalizowane jest na terenie inwestycji Browar Lubicz w Krakowie i było realizowane jako mieszkanie pokazowe dla całej inwestycji.

Pozostałe zdjęcia: Eksluzywne wnętrze wykończone w wysokim standardzie Pomysł na nowoczesny salon w eleganckim apartamencie Pomysł na luksusowy salon w apartamencie w Krakowie Luksusowe dodatki w nowoczesnym salonie Pomysł na nowoczesny aneks kuchenny w apartamencie w Krakowie Nowoczesny aneks kuchenny Kuchnia lakierowana na wysoki połysk Ciekawy pomysł na aranżację aneksu kuchennego Biały aneks kuchenny Nowoczesny korytarz w eksluzywnym apartamencie Ciemna podłoga drewniana Pomysł na nowoczesny hol wejściowy w nowoczesnym mieszkaniu Nowoczesna łazienka z grafiką na ścianie Szare płytki w łazience Pomysł na duże lustro nad umywalką Obraz w łazience Pomysł na obraz w nowoczesnej łazience Eksluzywna łazienka z grafiką Pomysł na elegancki gabinet w apartamencie Pomysł na nowoczesny stolik kawowy Biały stolik kawowy Pomysł na dekorację mebli w gabinecie Dekoracja na meblach w pokoju Wykończenie ścian w toalety Pomysł na wykończenie WC Nowoczesne wykończenie niewielkiej toalety Pomysł na WC Wykończenie luksusowej sypialni Pomysł na nowoczesny zagłowek łóżka Pomysł na białą sypialnie  Sypialnia z grafiką nad łóżkiem Nowoczesne wykończenie pokoju mlodzieżowego w apartamencie Nowoczesny pokój gościnny Aranżacja wnętrz pokoju gościnnego Wykończenie wnętrz nowoczesnego pokoju gościnnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty