Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz nowoczesnego mieszkania w Browar Lubicz

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz inspiracji do aranżacji wnętrz nowoczesnego mieszkania, to zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim projektem w Browarze Lubicz. Naszym celem było stworzenie przestronnego, nowoczesnego wnętrza z prysznicem w łazience o szerokości 180 cm. Udało nam się to osiągnąć dzięki zastosowaniu dużej, bezramowej kabiny prysznicowej, która optycznie powiększyła pomieszczenie.

W łazience zastosowaliśmy również inne nowoczesne rozwiązania, takie jak białe płytki z połyskiem, jasne meble, a także szklane drzwi, które dodają przestronności. Łazienka jest wyposażona w wygodne siedzisko, które tworzy przytulny kącik do relaksu.

Jeśli szukasz pomysłu na nowoczesne wykończenie łazienki z prysznicem, to nasz projekt w Browarze Lubicz jest idealnym rozwiązaniem. Korzystając z naszych wskazówek, możesz stworzyć przestronne, nowoczesne wnętrze, które będzie służyć Ci przez lata.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesne wnętrze salonu w kolorach beżu z czarnymi dekoracjami Aranżacja wnętrz nowoczesnego apartamentu dwupokojowego z sypialnią Wnętrze nowoczesnego apartamentu na terenie Browar Lubicz w Krakowie Wnętrze nowoczesnej jadalni w apartamencie z aneksem kuchennym Projekt nowoczesnej jadalni połączonej z salonem Projekt nowoczesnego aneksu kuchennego apartamencie Nowoczesne oświetlenie salonu z aneksem kuchennym w niewielkim apartamancie Pomysł na wykończenie ściany w kuchni nad blatem roboczym Pomysł na nowoczesną sypialnię z ciekawym oświetleniem Pomysł na szafę w sypialni Pomysł na nowoczesne wnętrze sypialni pomysł na ścianę za łóżkiem Pomysł na wykończenie ściany za łóżkiem pomysł na wykończenie szafy Ciekawy pomysł na wykończenie szafy w niewielkiej sypialni Pomysł na aranżację ściany za łóżkiem pomysł na ciekawe wnętrze sypialni Pomysł na wykończenie łazienki z prysznicem w nowoczesnym apartamencie Pomysł na aranżację ściany z umywalką w niewielkiej łazience Pomysł na aranżację ścian w niewielkiej łazience w nowoczesnym apartamencie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty