Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami

Nazwa projektu

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Wnętrze ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie zostało zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Inwestorów. Wnętrze zostało zaaranżowane w stylu nowoczesnym, z wykorzystaniem motywu cegły jako elementu dekoracyjnego. Projekt zakładał wykorzystanie przestrzeni pod schodami na potrzeby aranżacji kuchni. Część zabudowy meblowej schowano w strefie pod schodami, dzięki czemu wnętrze jest doskonale wykorzystane. Blat roboczy jest półwyspem dostępnym również od strony strefy dziennej. Zaprojektowano blat barowy przy którym jest miejsce do siedzenia, jednocześnie blat wykorzystano do prezentacji drobnych dekoracji Inwestorów.

Nad kuchnią znajduje się pomost łączący dwie sypialnie na poddaszu, pomost oraz balustradę wykończono stalą nierdzewną doskonale pasującą do motywu cegły we wnętrzu. W projekcie zastosowano najnowsze technologie, takie jak inteligentne oświetlenie, inteligentne systemy sterowania ogrzewaniem oraz systemy automatycznego sterowania oknami. Wszystkie elementy wnętrza zostały starannie dobrane i dopasowane do potrzeb Inwestorów, tworząc wyjątkowy i ekskluzywny projekt.

Wnętrza ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego w Krakowie to doskonały przykład nowoczesnego wnętrza, które łączy w sobie nowoczesne technologie z tradycyjnymi elementami wystroju. Projekt został zrealizowany zgodnie z wytycznymi Inwestorów, dzięki czemu wnętrze jest funkcjonalne, estetyczne i w pełni wykorzystuje dostępną przestrzeń.

Pozostałe zdjęcia: Aranżacja wnętrz mieszkania dwupoziomowego nowoczesna kuchnia Antresola w mieszkaniu dwupozimowym pomysł na wykorzystanie przestrzeni pod schodami Aranżacja ekskluzywnego mieszkania dwupoziomowego z otwartą kuchnią Pomysł na schody w mieszkaniu dwupoziomowym okna połaciowe we wnętrzu Pomysł na wykończenie antresoli na poddaszu w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na balustradę szklaną    pomysł na balustradę ze stali nierdzewnej Nowoczesne wykończenie ścian w salonie pomysł na oświetlenie wnętrza pokoju Aranżacja wnętrz łazienki w mieszkaniu dwupoziomowym Pomysł na meble w łazience  pomysł na meble do łazienki Pomysł na drzwi do łazienki pomysł na oświetlenie w łazience Aranżacja wnętrz łazienki ściany łazienki wykończone kamieniem naturalnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty