Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną

Nazwa projektu

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jako architekt wnętrz, miałem okazję zaprojektować i zrealizować wyjątkowy projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym. Zdjęcie przedstawia łazienkę na poddaszu z wanną, która stanowi centralny punkt tego wyjątkowego wnętrza. Podłoga wykonana jest z białych płytek gresowych, tworząc spójną całość z posadzką w pokoju dziennego i korytarza. Ściany wykończone są białymi płytkami ceramicznymi z czarnym szkłem lakobel, które tworzą piękny kontrast z białymi płytkami. Umywalka, miska ustępowa i wanna stanowią uzupełnienie tego wyjątkowego wnętrza.

Projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym to idealna propozycja dla osób, które chcą wyposażyć swoje wnętrze w nowoczesny i funkcjonalny sposób. Użyte materiały są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości, a dzięki starannej aranżacji wnętrza powstało przytulne i przestronne miejsce. Jako architekt wnętrz, jestem dumny z tego, że mogłem wnieść swój wkład w stworzenie tego wyjątkowego i pięknego wnętrza.

Jeśli szukasz inspiracji, aby stworzyć wyjątkowe wnętrze w swoim domu, to projekt aranżacji wnętrza poddasza w domu jednorodzinnym jest idealnym rozwiązaniem. Zapewnia on starannie dobrane materiały, które zapewniają trwałość i łatwość utrzymania czystości, a także piękne i nowoczesne wzornictwo. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, to ten projekt jest idealnym rozwiązaniem.

Pozostałe zdjęcia: Projekt pokoju dziennego ze skosem na poddaszu Pomysł na pokój dzienny ze skosem Pomysł na zagospodarowanie ściany z telewizorem Aranżacja wnętrz salonu ze skosem Pomysł na schody ażurowe Pomysy na ściany w przedpokoju Nowoczesne kuchnie ze skosami na poddaszu Kuchnia na poddaszu z wyspą czarny blat w kuchni Projekt aranżacji wnętrz sypialni ze skosem Aranżacja ściany z telewizorem w sypialni Pomysł na pokój dla nastolatek na poddaszu Pomysł na pokój na poddaszu dla dziecka Aranżacja wnętrza łazienki na poddaszu z wanną Projekt małej łazienki na poddaszu Aranżacja wnętrz małej łazienki ze skosami Projekt aranżacji wnętrz łazienki z drewnem Projekt klatki schodowej przy wyjściu na poddasze

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty