Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy to wyjątkowy projekt, który łączy w sobie wyjątkowe połączenie funkcjonalności i estetyki. Przy projektowaniu wnętrz architekt postawił na precyzyjne i staranne podziały posadzki, które licują się z podziałami sufitu podwieszanego. Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe w połączeniu z naturalnym światłem dziennego sprawia, że wnętrze jest przytulne i przyjemne.

Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Zostały wybrane meble o prostych kształtach, które w połączeniu z jasnymi kolorami ścian tworzą spójną całość. Projektant świadomie zrezygnował z dodatkowych i często przypadkowych podziałów, aby stworzyć przestrzeń, która jest jednocześnie przytulna i nowoczesna.

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego projektu mieszkania to Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy jest idealnym wyborem. Wszystko zostało precyzyjnie zaplanowane, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty