Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Ciesz się pięknem i wygodą nowoczesnej łazienki na poddaszu. Nasz projekt aranżacji wnętrz domu w Krakowie przy ulicy Jugowickiej pozwala Ci cieszyć się wyjątkowymi widokami z okien połaciowych, które świetnie doświetlają pomieszczenie. Skośny dach w tym wypadku stanowi atut, tworząc nastrojową atmosferę we wnętrzu.

W naszym projekcie stawiamy na funkcjonalność i wygodę. Wykorzystaliśmy nowoczesne materiały, które są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania, wybraliśmy meble i armaturę, które są zarówno estetyczne, jak i praktyczne.

Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu to nasz nowy projekt, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Projekt salonu i jadalni z kominkiem narożnym Projekt salonu ściana z kamienia naturalnego w salonie Pomysł na kominek narożny w salonie Aranżacja nowoczesnej kuchni z wyspą Wystrój nowoczesnej kuchni pomysłowa wyspa w kuchni Projekt brązowej nowoczesnej łazienki Łazienka pomysł na ścianę z umywalką i lustrem Projekt nowoczesnej łazienki na poddaszu Aranżacja nowoczesnej łazienki na poddaszu

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty