Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki

Nazwa projektu

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic - Projekty wnętrz pokoi

Kategoria

projekty wnêtrz hoteli

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Hotel Młyn Jacka k/Wadowic to miejsce, w którym możesz zrealizować swoje wymarzone projekty wnętrz pokoi. Nasz czterogwiazdkowy hotel oferuje wyjątkowe wnętrza apartamentów rodzinnych, które zapewniają wygodę i komfort. Wykorzystując najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, stworzyliśmy apartamenty rodzinne, które są wyjątkowo funkcjonalne i estetyczne.

Każdy apartament rodzinny w naszym hotelu jest wyposażony w przestronny salon, wygodną sypialnię, kuchnię z jadalnią, łazienkę oraz balkon z widokiem na okolicę. Jest to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Wszystkie wnętrza są wykończone w wysokim standardzie, z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy projekt wnętrz pokoi, Hotel Młyn Jacka k/Wadowic jest idealnym miejscem dla Ciebie. Nasz zespół architektów zapewni Ci profesjonalną obsługę, abyś mógł cieszyć się wyjątkowymi wnętrzami apartamentów rodzinnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu i skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Wnętrza apartamentu rodzinnego w hotelu 4 gwiazdki Wnętrza apartamentu dwupoziomowego w hotelu Młyn Jacka Widok antresoli w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicah k/Wadowic Widok sypialni w hotelowym apartamencie, sypialnia otwarta na salon Schody stalowe w apartamencie w hotelu cztero gwiazdkowym Pomysł na wykończenie ściany przy schodach w hotelowym apartamencie Hotelowy apartament w kolorach szarości i dużym oknem Sypialnia dwuosobowa w hotelowym apartamencie Jasna sypialnia w apartamancie w Hotelu Młyn Jacka k/Wadowic Łazienka w hotelowym apartamencie Pokój dwuosobowy w hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach Zdjęcie łazienki typowej przy pokojach w hotelu czterogwiazdkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty