Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania

Nazwa projektu

Projekt apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. Jest to doskonały przykład wyjątkowego wnętrza, które zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Przedpokój został zaaranżowany z myślą o funkcjonalności i estetyce. W jego wnętrzu znajduje się biblioteczka, która została atrakcyjnie oświetlona za pomocą światła LEDowego.

Światło LEDowe w połączeniu z ciepłymi barwami ścian i mebli tworzy przytulne wnętrze, które zachęca do relaksu i odpoczynku. Dodatkowo, użyte w projekcie meble i akcesoria zostały wybrane z myślą o wyjątkowych detalach, które wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny styl.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem apartamentu pokazowego dla krakowskiego dewelopera. Jest to doskonały przykład wyjątkowego wnętrza, które zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Przedpokój został zaaranżowany z myślą o funkcjonalności i estetyce, dzięki czemu stanowi doskonałe połączenie nowoczesnego designu i klasycznej elegancji.

Pozostałe zdjęcia: Pomysł na aranżację wnętrz pokoju z łazienką, łazienka połączona z sypialnią Ściana z kamienia naturalnego w jadalni Pomysł na dekorację ścian w sypialni Salon z drewnianymi żaluzjami i panelami podłogowymi Pomysł na kącik jadalniany w kuchni w drewnie Projekt łazienki z różowym dodatkiem ciekawa grafika w małej łazience Aranżacja biblioteki w przedpokoju wnętrza małego mieszkania Pomysł na oryginalny pokój dziecięcy w kolorach zieleni ciekawa tapeta we wnętrzu Projekt tarasu w bloku pomysł na meble ogrodowe na tarasie Projekt oświetlenia nowoczesnego tarasu w bloku

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty