Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego

Nazwa projektu

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to przykład nowoczesnego wnętrza, które pozwala na wyrażenie swojej osobowości. Przykładem tego jest propozycja aneksu kuchennego, który został zaprojektowany z użyciem czarno-białych elementów. Wnętrze zostało przełamane kolorowymi, półprzeźroczystymi hokerami firmy Kartel oraz bardzo dekoracyjną lampą Kapow. Projekt ten jest idealnym przykładem na to, jak za pomocą prostych środków można stworzyć nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.

Kuchnia została zaprojektowana z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Wszystkie meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu. Użyte kolory i materiały sprawiają, że wnętrze jest przytulne i przyjazne.

Projekt mieszkania dwupokojowego na krakowskim Kazimierzu to doskonały przykład na to, jak za pomocą prostych środków można stworzyć nowoczesne i funkcjonalne wnętrze. Nowoczesne meble, kolorowe hokery oraz dekoracyjna lampa sprawiają, że wnętrze jest przytulne i przyjazne. Dzięki wysokiej jakości materiałom i starannemu wykonaniu wszystkie elementy są odporne na uszkodzenia i łatwe w utrzymaniu.

Pozostałe zdjęcia: Projekt nowoczesnego salonu z projektorem Projekt aneksu kuchennego z wysoką zabudową meblową Propozycja nowoczesnego aneksu kuchennego Projekt salonu z miejscem do pracy Projekt dużego salonu połączonego z kuchnią Projekt małego holu wejściowego Projekt nowoczesnej sypialni z ciekawym zagłówkiem Projekt klasycznej sypialni z garderobą Projekt sypialni z grafiką na ścianie Projekt łazienki w kolorze czarnym Projekt małej  łazienki z prysznicem Propozycja małej łazienki z nowoczesną grafiką Aranżacja małej toalety  ciemne flizy na ścianie

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty