Wizualizacja planu mieszkania czteropokojowego w bloku

Nazwa projektu

Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez zespół jmsSTUDIOs.c Magdalena Kidoñ Michal Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jako architekt miałem przyjemność współpracować z krakowskim deweloperem w celu stworzenia wizualizacji układów funkcjonalnych mieszkań. Nasz projekt składał się z wizualizacji planu mieszkania czteropokojowego w bloku. Nasze wizualizacje mają na celu pomóc klientom w wyobrażeniu sobie jak będzie wyglądać ich przyszłe mieszkanie. Wszystkie wizualizacje zostały stworzone z dbałością o szczegóły, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia wizualne. Używaliśmy wysokiej jakości grafiki 3D, aby wyświetlić wszystkie elementy projektu w jak najlepszym świetle. Nasze wizualizacje są wyjątkowe, a ich jakość jest niezrównana wśród innych projektów. Oprócz wizualizacji, zajmowaliśmy się również tworzeniem wyjątkowych projektów wnętrz, które są idealne dla każdego mieszkania.

Pozostałe zdjęcia: Wizualizacje układów funkcjonalnych mieszkań dla dewelopera Wizualizacja rzutu mieszkania Wizualizacja planu mieszkania czteropokojowego w bloku Wizualizacja rzutu mieszkania trzypokojowego  z góry Wizualizacje mieszkania dwupokojowego z góry Wizualizacje rzutu mieszkania z balkonem w bloku wielorodzinnym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty