Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Nazwa projektu

Projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy

Kategoria

projekty wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych

Projekt został opracowany przez spółkę jmsSTUDIO s.c. Magdalena Kidoń Michał Smolarski, w której w tym czasie Magdalena Kidoń była wspólnikiem.

Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, które ożywią Twoją łazienkę, sprawdź nasz projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy. Zainspiruj się naszym nowoczesnym uchwytem na papier toaletowy, który wybija się na czarnych płytkach i dyskretnie odbija się w przeszklonych drzwiach prysznicowych. Ten porcelanowy pojemnik na papier toaletowy to niezwykle ciekawy detal, który z pewnością doda Twojej łazience wyjątkowego charakteru.

Jeśli chcesz, aby Twoja łazienka była wyjątkowa i wyglądała jak z magazynu wnętrzarskiego, projekt mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy jest właśnie dla Ciebie. Zainspiruj się naszymi pomysłami na ciekawe akcesoria łazienkowe, a Twoja łazienka będzie wyglądać jak nowa. Odważne połączenia kolorów, wyjątkowe akcesoria i nowoczesne uchwyty na papier toaletowy to tylko kilka z naszych pomysłów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego projektu mieszkania na osiedlu Wiślane Tarasy. Przyjrzyj się naszym nowoczesnym uchwytom na papier toaletowy, które są doskonałym przykładem na to, jak niewielkie detale mogą zmienić wygląd całej łazienki. Odkryj nasze inspiracje i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają.

Pozostałe zdjęcia: Projekt mieszkania w stylu nowoczesnym pomysl na nowoczesne mieszkanie Farba ceramiczna we wnętrzu Pomysł na zastosowanie farby ceramicznej Designerskie lampy w mieszkaniu Pomysł na nowoczesne lampy w mieszkaniu Ceglana ściana we wnętrzu Pomysł na cegłę we wnętrzu Pomysł na wnętrze z rzutnikiem i ekranem Ciekawy pomysł na oświetlenie sufitowe Pomysł na drewniane szafy w nowoczesnym korytarzu Pomysł na łóżko z tapicerowanym zagłówkiem Pomysł na łazienkę z grafiką Pomysł na ciekawe akcesoria łazienkowe nowoczesny uchwyt na papier toaletowy

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty