Połączenie kuchni z jadalnią pomysł na otwartą kuchnię

Nazwa projektu

Wnętrza domu jednorodzinnego projekt wnętrz mieszkalnych

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Zaprojektowane wnętrze domu jednorodzinnego to połączenie salonu z jadalnią i kuchnią. Szeroki otwór drzwiowy zaprasza do wnętrza, gdzie zastosowano praktyczne i dekoracyjne półki, które mają swoją kontynuację w kuchni. W przejściu zaprojektowano także blat barowy, a po lewej stronie umieszczono galerię rodzinnych zdjęć, która jest ciekawym akcentem wnętrza. Ten nowoczesny projekt wnętrz mieszkalnych pozwala na wykorzystanie wnętrza w sposób funkcjonalny, a jednocześnie estetyczny.

Zaprojektowana otwarta kuchnia doskonale wpisuje się w styl wnętrza. Wszystkie elementy wnętrza są starannie dobrane, aby stworzyć przytulne i funkcjonalne wnętrze. Wszystko to sprawia, że projekt wnętrz mieszkalnych jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają nowoczesnych i praktycznych rozwiązań.

Jeśli szukasz inspiracji do zaprojektowania wnętrza swojego domu, to ten projekt wnętrz mieszkalnych jest idealnym rozwiązaniem. Łączy on w sobie praktyczne i estetyczne elementy, tworząc przytulne i funkcjonalne wnętrze. Zapraszamy do sprawdzenia naszych pomysłów na otwartą kuchnię oraz inne projekty wnętrz mieszkalnych.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesna biała kuchnia z zielonym szkłem na ścianie Pomysł na wysoką zabudowę kuchenną sposób wykorzystania kuchni Nowoczesna i przytulna jadalnia ciekawe oświetlenie nad stołem Pomysł na nowoczesną jadalnię w kolorach szaro beżowych Połączenie kuchni z jadalnią pomysł na otwartą kuchnię Nowoczesny salon z kominkiem w kolorach szaro beżowych Pomysł na nowoczesne oświetlenie nad stołem w jadalni Pomysł na zabudowę gabinetu w domu jednorodzinnym Pomysł na nowoczesne oświetlenie ścienne

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty