Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna

Nazwa projektu

Aranżacja wnętrz luksusowego i komfortowego mieszkania

Kategoria

projekty wnêtrz mieszkañ i domów jednorodzinnych

Jeśli szukasz pięknego i luksusowego mieszkania, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie! Aranżacja wnętrz została wykonana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. W naszej łazience zastosowaliśmy lusterka nad umywalką i miską ustępową, które optycznie powiększają pomieszczenie. Nad umywalką zawiesiliśmy kinkiet, który wygląda jakby zawisł w powietrzu. Oświetlenie sufitowe znajduje swoją kontynuację w odbiciu lustrzanym. Do ceramiki sanitarnej w kolorze czarnym firmy Villeroy & Boch seria Memento, dopasowano blat meblowy oraz przycisk do spłuczki podtynkowej.

Zaprojektowaliśmy luksusowe i komfortowe mieszkanie, które zachwyci Cię swoim pięknem i funkcjonalnością. Nasz projekt to idealne połączenie nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Dzięki naszej aranżacji wnętrz, Twoje mieszkanie będzie wyglądać jak z magazynu wnętrzarskiego.

Jeśli chcesz, aby Twoje mieszkanie było wyjątkowe i luksusowe, to nasz projekt jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że nasza aranżacja wnętrz spełni Twoje oczekiwania i zachwyci Cię swoim pięknem.

Pozostałe zdjęcia: Salon połączony z kuchnią w kolorach bieli i brązu płytki ceramiczne na ścianie Pomysł na sufit podwieszany i podświetlony światłem led Pomysł na wykończenie ściany za sofą w salonie połączonym w kuchnią Podłoga orzech amerykański w luksusowym mieszkaniu w Krakowie Pomysł na szafę w przedpokoju szafa z grafiką na drzwiach Zabudowa szafy w holu wejściowym drzwi pokojowe z grafiką Ściana za sofą w salonie pomysł na wykończenie ściany Nowoczesna eksluzywna sypialnia pomysł na szafę w sypialni Szkło lakobel na ścianie pomysł na wykończenie ścian w sypialni Luksusowa i nowoczesna sypialnia lampa wisząca w sypialni Pomysł na wykończenie ścian nowoczesnej luksusowej  sypialni Szklana nowoczesna lampa wisząca w sypialni Elegancka łazienka w szarym kolorze czarna ceramika sanitarna Nowoczesna łazienka z dużą kabiną prysznicową oraz czarna ceramika sanitarna

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty