Wnętrze gabinetu dla adwokata

Nazwa projektu

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz handlowych i usługowych
projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia wyjątkowego wnętrza kancelarii adwokackiej, to nasz projekt jest idealny. Znajduje się on w kamienicy w Krakowie, która oferuje wysokie, przestronne pomieszczenia. Wnętrze optycznie powiększono za pomocą szkła lakobel, a jako ważny akcent dekoracyjny zastosowano lampy firmy Maxlight. Gabinet adwokata oddzielono drzwiami całoszklanymi wykonanymi przez firmę Alpha Glass z Krakowa.

Nasz projekt wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie pozwoli Ci stworzyć wyjątkowe miejsce pracy, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Używając wysokiej jakości materiałów, jak szkło lakobel i lampy Maxlight, możesz stworzyć wyjątkowy klimat w Twojej kancelarii. Drzwi całoszklane wykonane przez firmę Alpha Glass z Krakowa podkreślą wyjątkowość wnętrza.

Zaprojektuj swoją kancelarię adwokacką w Krakowie z naszym projektem wnętrza! Użyj szkła lakobel, lamp Maxlight i drzwi całoszklanych Alpha Glass, aby stworzyć wyjątkowe miejsce pracy.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej Wnętrze gabinetu dla adwokata Gabinet adwokata z miejscem do spotkań Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata Tapeta w gabinecie adwokata Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej Wystrój pokoju dla pracownika w kancelarii adwokata Wnętrze toalety w biurze kancelarii adwokackiej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty