Pomysł na wykorzystanie logo firma we wnętrzu restauracji

Nazwa projektu

Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem

Kategoria

wnêtrza gastronomiczne, ara¿acjê wnêtrz restauracji, kawiarni, cukerni

Oto projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wnętrza, które będzie współgrać z logo firmy. W tym celu zaproponowaliśmy wykorzystanie logo firmy w wyjątkowy sposób. Logo zostało umieszczone na ścianie, a jego kolory i kształt wprowadzają do wnętrza restauracji ciepły i przyjazny klimat. Wybraliśmy kolor niebieski i szary, które w połączeniu z drewnem tworzą harmonijną całość.

Do wnętrza restauracji zostały wykorzystane meble wykonane z naturalnego drewna, które są zarówno trwałe, jak i estetyczne. Dodatkowo, zastosowaliśmy szereg detali, takich jak światła punktowe, które nadają wnętrzu restauracji niepowtarzalny charakter. Wszystkie elementy wnętrza są ze sobą spójne, tworząc jednolitą całość.

Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Angel pod Krakowem to idealna propozycja dla tych, którzy szukają wyjątkowego i niepowtarzalnego wnętrza. Zastosowane materiały i elementy wyposażenia tworzą spójną całość, która idealnie współgra z logo firmy.

Pozostałe zdjęcia: Projekt koncepcyjny wnętrz restauracji Pomysł na wykorzystanie logo firma we wnętrzu restauracji Oryginalny projekt baru z cegły w restauracji Pomysł na wykończenie ścian w restauracji, ściana z grafiką Oryginalny pomysł na sufit podwieszany w resturacji

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty