Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej

Nazwa projektu

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie

Kategoria

projekty wnętrz handlowych i usługowych
projekty wnętrz biur, gabinetów, kancelarii

Kancelaria adwokacka w Krakowie została zaprojektowana z myślą o wygodzie i komforcie pracowników. Pokój pracownika urządzono w stylu klasycznym, wykorzystując biało-beżową kolorystykę i szklane lampy. Ściana została ozdobiona delikatną sztukaterią gipsową, która nadaje wnętrzu elegancki charakter.

Wnętrza kancelarii adwokackiej w Krakowie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić pracownikom maksymalny komfort i wygodę. Pokój pracownika został urządzony w klasycznym stylu, z wykorzystaniem biało-beżowych kolorów i szklanych lamp. Ściana została ozdobiona delikatną sztukaterią gipsową, która nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Kancelaria adwokacka w Krakowie to wyjątkowe wnętrze, zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie pracowników. Pokój pracownika został urządzony w klasycznym stylu, wykorzystując biało-beżową kolorystykę i szklane lampy. Ściana została ozdobiona delikatną sztukaterią gipsową, która nadaje wnętrzu elegancki charakter.

Pozostałe zdjęcia: Wnętrze gabinetu w kancelarii adwokackiej Wnętrze gabinetu dla adwokata Gabinet adwokata z miejscem do spotkań Stylizowany kinkiet na ścianie ze szkła lakobel w gabinecie adwokata Tapeta w gabinecie adwokata Pokój pracownika w kancelarii adwokackiej Wystrój pokoju dla pracownika w kancelarii adwokata Wnętrze toalety w biurze kancelarii adwokackiej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoń Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@projektowanie-wnetrz.com 601 671 184

Podobne projekty